Karizma Haber-karizmahaber.com

AKP’ye oy veriyordum çok pişmanım, tövbeler olsun.

25 Temmuz 2022 - 8:38
AKP’ye oy veriyordum çok pişmanım, tövbeler olsun.

Elazığlı vatandaş CHP’li Gürsel Erol’a dert yandı. AKP’ye oy veriyordum çok pişmanım, tövbeler olsun.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a dert yanan emekli vatandaş, ”AKP’ye oy veriyordum, çok pişmanım” dedi.

Takip EAKP’ye oy verdiğini söyleyen vatandaş CHP’li Gürsel Erol’a dert yandı: Çok pişmanım tövbeler olsun

Genel olarak ülkenin ekonomik gidişatından memnun olunmadığı gözle görülüyor. AKP 20 yıllık iktidarının sonucunda yüksek dolar kuru enflasyon ve faiz sarmalına ülkeyi sokmuşken vatandaş da artık bu durumun farkında. AKP her geçen gün biraz daha oy kaybetmeye devam ederken vatandaşlar da artık  AKP’ye oy vermeyeceğini söyleyebiliyor.

ANKA’da yer alan bilgilere göre, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın Maden ilçesine bağlı Gezin Plaj köyünde dün vatandaşlarla bir araya geldi. Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’ı kalkınmada öncelikli pilot il yapacağı sözünü anımsatarak, şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ Ticaret Lisesi’ni birincilikle bitiren bir öğrenci. Elazığ’a karşı özel bir ilgisi var ve iktidar olduğumuzda, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yaptığımızda, Elazığ’ı kalkınmada öncelikli pilot il ilan edeceğiz. Yani bu bölgede öncelikli il olarak Elazığ değerlendirilecek ve Elazığ’ın sorunlarıyla ilgili çözümleri bizler iktidar olmadan önce anlatacağız.”

“BUNDAN SONRA TÖVBELER OLSUN. BIKTIM ARTIK”

Emekli yurttaş Kemal Kuruyer ise Erol’a AKP’ye oy verdiğini belirterek, “AK Parti’ye oy veriyordum, ama şu anda pişmanım. Çünkü bu yapılanlar, edilenler hepsi bence göstermelik. Yalanla, dolanla bu iş olmuyor. İcraat isterim, icraat. Yani ben bakıyorum şu anda, nasıl oy vermişim, nasıl olmuş. 20 yıldır üye olmadığım halde beni üye yaptılar. Şu anda devamlı üyeyim, bana mesajlar geliyor. Ama bundan sonra tövbeler olsun. Bıktım artık, yeter” diye konuştu.

 

 

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.