Karizma Haber-karizmahaber.com

ADRENALİN TUTKUNLARI OFF-ROAD FESTİVALİNDE BULUŞACAK

06 Eylül 2022 - 11:28
ADRENALİN TUTKUNLARI OFF-ROAD FESTİVALİNDE BULUŞACAK

ORDU, 60 KULÜBÜN KATILIMIYLA 100 ARACIN YARIŞACAĞI OFF ROAD YARIŞLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde şehre her gün yeni bir faaliyet, yeni bir etkinlik, yeni bir dinamizm kazandıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, adrenalin tutkunlarını bir araya getiriyor. 

17-18 Eylül tarihlerinde Yason Off-Road Yıkım Ekibi iş birliğinde Ordu Buluşması Off-Road Festivali 2022 adıyla düzenlenecek olan festivalde Türkiye genelinden 60 kulüp 100 araçla yarışacak. 

60 KULÜP 250 ARAÇLA KATILACAK 

Off-Road’a gönül vermiş kişileri bir araya getirmek amacıyla düzenlenecek olan yarışlarda araçlar çeşitli engellerle zorlaştırılmış ağır parkurlarda mücadele edecek. Araçlar derin su geçişleri, çamur ve bataklık parkurlar, kaya tırmanışları, dik rampa ve inişlerin yer aldığı parkurlarda zor engelleri aşmaya çalışacak. 

İki gün sürecek olan festival renkli görüntülere sahne olacak. Festival kapsamında 17 Eylül saat 18.00’da OBB Ana Bina önünde düzenlenecek program ardından şehir korteji gerçekleşecek. Saat 20.00’de düzenlenecek konserle festival ateşinin fitili ateşlenecek. 18 Eylül’de Altınordu ilçesi Melet Irmağı yanında saat 09.00’da başlayacak olan yarışlar ise saat 17.00’de düzenlenecek olan kupa töreninin ardından sona erecek. 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.