Karizma Haber-karizmahaber.com

Abdurrahman Dilipak’tan savcılara Gülşen tepkisi. Sedat Peker’in iddialarını işaret etti

26 Ağustos 2022 - 8:36
Abdurrahman Dilipak’tan savcılara Gülşen tepkisi. Sedat Peker’in iddialarını işaret etti

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’tan, Nisan ayında bir konserde söyledikleri nedeniyle tutuklanan şarkıcı Gülşen’le ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’tan, Nisan ayında bir konserde söyledikleri nedeniyle tutuklanan şarkıcı Gülşen’le ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi. Sedat Peker’in iddialarını işaret eden Dilipak savcılara seslenerek; “Türkiye’nin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor.. Huuu, sesimi duyan savcı var mı!” dedi…

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’tan savcılara Gülşen tepkisi. Sedat Peker’in iddialarını işaret ettifacebook sharing button

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi…

SAVCILARA GÜLŞEN TEPKİSİ

Dilipak Nisan ayında bir konserinde imam hatip liseliler hakkındaki sözleri nedeniyle gözaltına alınan ve bu akşam tutuklanan şarkıcı Gülşen ve AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun açtığı 70 milyon TL tazminat istediği boşanma davasına dikkat çekti.

SEDAT PEKER’İN İDDİLARINI İŞARET ETTİ

Sedat Peker’in SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu hakkındaki 180 milyon dolar nakit parası olduğu ve AKP’lilerin de adının karıştığı uyuşturucu ticareti iddialarının araştırılmasını isteyen Dilipak paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Taşkesenlioğlu başörtülü kocasından mal ve para paylaşımı için, Gülşen LGBT yi savunduğu için savcılıkta… Türkiyenin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor… Huuu, sesimi duyan savcı var mı!

Ekmek çalan, baklava çalana ters kelepçe, devleti ve milleti dolanlara gelince, “Milyonla çalan mesned-i izzette ser-efrâz, Birkaç kuruşu mürtekibin câyi kürektir.” Tarih tekerrür mü ediyor!? Alo taksi deyince taksi geliyor da, Sahi ne olacak böyle bu adaletin hali.”

İşte o paylaşımlar:

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.