Karizma Haber-karizmahaber.com

CHP Samsun İl Başkanlığından gençlere yönelik basın açıklaması

23 Nisan 2022 - 13:12
CHP Samsun İl Başkanlığından gençlere yönelik basın açıklaması

Genç Kardeşlerim;

Sizlerin ailenize, sıcak yuvanıza, güzel anne yemeklerine hasret kaldığınızı çok iyi biliyorum. Hayatınızın en önemli döneminde ayaklarınızın üstünde durma çabanızı takdirle karşılıyorum. Maalesef ki Ülkemiz koşullarında artan mazot, benzin fiyatları otobüs biletlerine yansımış durumda. Sizler bu bayram sıcak yuvanıza kavuşabilin diye Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Örgütleri olarak 81 ilin tamamının katkısı, Gençlik Kolları Genel Merkezimizin desteğiyle birlikte “ASKIDA GENÇ BİLET” kampanyasını başlattık.

Kampanyamız sayesinde üniversite öğrencilerimiz rahatlıkla çok uygun fiyatlara bilet alabileceği bir sistem oluşturduk. Türkiye’nin dört bir yanından sizler ailelerinizle birlikte bayramınızı güzel geçirebilin diye bütün örgütlerimizle bu kampanyaya destek oluyoruz. 

askidagencbilet.com internet sitemize üniversite öğrencilerimiz öğrenci mail adresleriyle giriş yaparak gideceğiniz yere biletlerini alıp, kupon kodunu kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. 

Bu bayramda üniversiteli kardeşlerim, sevdiklerinden uzak kalmasın hasret kaldığınız anne yemeklerine kavuşabilsin diye “ ASKIDA GENÇ BİLET” dayanışma ağımızı başlatıyoruz.

 

UMUDU SEVGİYE ÇEVİRME VAKTİ. 

 

      ÖYKÜ ÖZKAN

    CUMHURİYET HALK PARTİSİ SAMSUN 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.